Репетиторский центр "Росток" - выбор профессии, ВУЗа, подготовка к поступлению (ВНО ЗНО), дополнительные занятия, английский язык, подготовка к школе

Тел.: 096-54-555-05, г. Мариуполь,

ул. Архитектора Нильсена (Энгельса), 60, бизнес-центр "Галакс"

ул. Пилипа Орлика (Урицкого), 120, торговый центр "Фортуна"

1

Новости

что-дает-учеба-в-европе-где-трудоустроиться-дипломированному-специалисту  На сегодня, каждого сознательного молодого человека, который как раз...
про-структуру-і-вікові-особливості-учнів Сучасна Україна на 27 році своєї незалежної новітньої історії досі не...

Акция

Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2016 року триватиме з 12:00 1 лютого до 4 березня 2016 року.

Процедурою реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (далі – зовнішнє оцінювання) передбачено виконання описаних нижче чотирьох послідовних дій.

1. Ознайомтесь із правилами прийому до обраного Вами вищого навчального закладу, де вказано перелік конкурсних предметів, із яких необхідно подати сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання (далі – Сертифікат), Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освітиПорядком реєстрації осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти.

2. Здійсніть вибір навчальних предметів, із яких Ви бажаєте пройти зовнішнє незалежне оцінювання.

У 2016 році зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься з таких навчальних предметів:

 • української мови і літератури,
 • хімії,
 • історії України,
 • англійської мови,
 • математики,
 • німецької мови,
 • біології,
 • французької мови,
 • географії,
 • іспанської мови,
 • фізики,
 • російської мови.

Пам’ятайте, що загальна кількість навчальних предметів, вибраних вами для проходження зовнішнього оцінювання, не повинна перевищувати чотирьох.

Увага! Для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2016 рокурезультати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (українська мова), математики або історії України зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію.

3. Підготуйте необхідні для реєстрації документи та матеріали:

 • копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові). У разі відсутності паспорта окремі категорії осіб можуть подати інший документ;
 • дві однакові фотокартки для документів розміром 3 х 4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері);
 • копію документа про повну загальну середню освіту (випускники минулих років) або довідку з місця навчання, що підтверджує здобуття в січні – серпні 2016 року повної загальної середньої освіти (учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів);
 • реєстраційну картку, яку можна сформувати самостійно (з 12.00 години 1 лютого), скориставшись спеціальною програмою, розміщеною на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти, або звернувшись за допомогою до працівника пункту реєстрації. Випускники загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року можуть звернутися за допомогою до особи, відповідальної за реєстрацію в навчальному закладі, де навчаються.

Окремі категорії осіб, крім вищезазначених документів, мають підготувати:

 • оригінал висновку про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання, виданого органом або закладом охорони здоров'я (у разі потреби надають особи з особливими освітніми потребами);
 • копію свідоцтва про зміну імені, та/або свідоцтва про шлюб, та/або свідоцтва про розірвання шлюбу (особи, у документах яких є розбіжності в персональних даних);
 • копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації (особи, документи яких оформлені іноземною мовою).

Увага! На копіях документів повинен бути напис «Згідно з оригіналом» (без лапок), а також особистий підпис особи, яка реєструється, її ініціали та прізвище, дата засвідчення копії.

4. Сформуйте комплект реєстраційних документів та подайте його до навчального закладу, в якому навчаєтесь (випускники загальноосвітніх навчальних закладів поточного навчального року), або надішліть до 4 березня 2016 року на адресу регіонального центру оцінювання якості освіти (далі – регіональний центр), зазначену в контрольно-інформаційному листі (випускники минулих років, учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів).

Дата подання реєстраційних документів визначається за відтиском штемпеля на поштовому конверті.

Випускники минулих років, учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів із числа осіб з неконтрольованих територій, які не мають можливості відправити документи поштою, повинні в установлений строк надіслати скан-копії фотокартки та реєстраційних документів на електронну адресу, зазначену в контрольно-інформаційному листі.

Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні є Сертифікат, який Вам буде надіслано в індивідуальному конверті разом із реєстраційним повідомленням учасника зовнішнього незалежного оцінювання та інформаційним бюлетенем «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2016 рік».

Увага! Випускникам загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року індивідуальні конверти надсилаються до закладу, де вони навчаються, випускникам минулих років та учням (слухачам, студентам) професійно-технічних, вищих навчальних закладів – за адресою, зазначеною в реєстраційній картці.

Повідомлення про результати реєстрації осіб, які не вказали адресу в Україні, за якою їм може бути надіслана офіційна кореспонденція, а також про спосіб отримання оригіналів документів, надсилається на електронну адресу, зазначену під час реєстрації.

Особи, які виявили бажання пройти зовнішнє оцінювання, але через поважні причини не можуть зареєструватися в установленому порядку, повинні в межах часу, відведеного для реєстрації, особисто звернутися до відповідного регіонального центру.

Увага! Вам може бути відмовлено в реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні, якщо:

 • не надасте документи, що підтверджують достовірність інформації, зазначеної в реєстраційній картці;
 • відповідно до вимог законодавства не маєте права на реєстрацію для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні;
 • надасте недостовірну інформацію;
 • надішлете реєстраційні документи після завершення встановленого строку реєстрації (перереєстрації);
 • неналежним чином оформите документи, необхідні для реєстрації;
 • неможливо створити особливі (спеціальні) умови для проходження зовнішнього незалежного оцінювання відповідно до висновку, виданого закладом або органом охорони здоров’я.

Особа, якій відмовлено в реєстрації, усунувши причини, що стали підставою для прийняття такого рішення, не пізніше 18 березня 2016 року може надіслати до регіонального центру новий комплект реєстраційних документів.

Випускники загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року подають реєстраційні документи для перереєстрації до закладу, де навчаються. Випускники минулих років, учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів надсилають документи для перереєстрації на адресу регіонального центру, зазначену в контрольно-інформаційному листі.

Унесення змін до реєстраційних даних (1 лютого – 18 березня 2016 року)

У разі виникнення потреби внести зміни до персональних даних, переліку навчальних предметів тощо, здійсніть перереєстрацію. Для цього потрібно:

 • внести зміни до реєстраційної карти, розміщеної на інформаційній сторінці, роздрукувати реєстраційну картку та контрольно-інформаційний лист;
 • оформити реєстраційну картку;
 • сформувати комплект документів, що має містити:
 • реєстраційну картку, сформовану під час перереєстрації;
 • отриманий раніше Сертифікат, що анулюється (крім осіб, які відправляли документи електронною поштою);
 • документ, що підтверджує зміни персональних даних або відомостей про місце навчання (у разі внесення таких змін);
 • оригінал висновку про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання, виданого органом або закладом охорони здоров'я (у разі необхідності внесення змін до переліку особливих умов).

Реєстрація осіб для участі в додатковій сесії зовнішнього оцінювання

1. Окремі категорії осіб, які не мають можливості пройти зовнішнє оцінювання під час основної сесії, можуть у межах часу, відведеного на реєстрацію (перереєстрацію), зареєструватися для участі в додатковій сесії зовнішнього оцінювання.

Для цього разом із реєстраційними документами такі особи мають також подати заяву щодо надання можливості пройти зовнішнє оцінювання з певного(их) навчального(их) предмета(ів) під час додаткової сесії, у якій має бути вказана причина, що унеможливлює участь в основній сесії, та відповідний підтверджуючий документ.

2. Учасники антитерористичної операції, особи, які проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, зазначених у Переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, Переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, та які не мали змоги здійснити реєстрацію в основний період, можуть зареєструватися в додатковий період (19 березня – 20 травня 2016 року).

Такі особи разом із реєстраційними документами мають також подати заяву щодо надання можливості пройти зовнішнє оцінювання під час додаткової сесії та відповіднийпідтверджуючий документ.

3. Реєстрація осіб, які за рішенням судів перебувають в установах пенітенціарної системи України, здійснюється відповідно до угоди, укладеної між Українським центром оцінювання якості освіти та Державною пенітенціарною службою України.

Найкращі відгуки та рекомендації −

результати наших учнів

Дем’яненко Ілля – 195 балів (з 200 балів) – українська мова та література;

Сорока Марія – 193 бала – біологія, 187 балів – українська мова та література;

Сухарєв Антон – 191,5 бала – географія, 184 бала - історія України, 174 бала – українська мова та література;

Василь’єв Андріан – 189 балів – математика;

Аширова Марьям  –  188 балів - українська мова та література;

Глухих Марія –  187 балів - українська мова та література;

Ставицька Юлія – 185 балів – математика;

Цвєткова Аліна –  185 балів - українська мова та література, 174 бала - біологія,  170 балів математика, 170 балів – хімія;

Теличенко Антон –  175 балів – математика;

Усова Валерія –  171 бал - українська мова та література;

Мацегора Алла –  170 балів - математика, 170 балів – англійська мова;

Лобанова Софія –  193 бала – німецька мова; 

Літвиненко Ірина – 197 балів – українська мова та література; 

Ткаченко Христина – 191 бал – українська мова та література; 173 бала – англійська мова;

Твердохлібов Михайло – 190 балів – біологія, 189 балів – хімія;

Шостун Дар'я – 189 балів – історія України;

Андрієнко Вероніка – 184 бала – українська мова та література;  91 бал (із 100) – креслення (творчий конкурс);

Гостєва Валерія – 181 бал  – українська мова та література;

Гусєв Ігор – 181 бал – математика; 175 балів – фізика;

Полуяшна Алла – 181 бал – українська мова та література.

         

Приветствуем Вас на сайте репетиторского центра «Росток»!

         Вы ищете репетитора для сдачи ВНО (ЗНО) или просто не желаете мириться с «хвостами» ребенка по школьным предметам?

      Вам и вашему ребенку хочется, чтобы знания были твердыми?

     Может, Вы заметили у своего сына или дочери способности к математике, физике, английскому …, которые нужно развивать?

      Вашему ребенку нужен индивидуальный подход?

      Или ребенок болел и отстал от учебной программы?

      Если Вы ответили положительно хотя бы на один из вопросов, Вас заинтересуют услуги наших репетиторов.

Мы сумеем решить проблемы, которые Вас беспокоят

      С нами работают квалифицированные педагоги, которые обладают настоящим педагогическим талантом, имеют многолетний опыт работы c детьми, умеют раскрывать их способности и всегда добиваются хороших результатов.

Мы готовы предоставить услуги на Ваш выбор:

индивидуальные занятия;

занятия в малых группах ( до 4-х человек);

групповые занятия (до 8-ми человек).

Консультации Подготовка к ЗНО Дополнительные занятия
Английский язык Подготовка к школе

      В основе репетиторских занятий лежит индивидуальный подход к каждому ребенку.

       Сначала определяется цель занятий (консультаций).

      Далее методист проводит тестирование, что дает возможность определить уровень знаний ученика.

      На третьем этапе определяется психологический тип ученика, что дает возможность подобрать подходящую группу, темп и форму обучения.

      Тестирование бесплатное и проводится в центре.

      На основе полученных результатов методист составляет наиболее эффективную программу обучения и подбирает подходящую группу для Вашего ребенка.

Обратившись к нам, вы получите:

 • эффективный и финансово выгодный вариант;
 • индивидуальное построение процесса обучения;
 • лучшие и проверенные методики обучения;
 • занятия с опытными репетиторами;
 • удобное расписание;
 • возможность заниматься индивидуально и в мини-группе;
 • занятия по любым выбранным Вами предметам;
 • постоянный контакт с учениками и родителями;
 • непрерывное обучение, мы работаем на каникулах и летом;
 • поступление в ВУЗ вашей мечты.

Репетиторский центр «Росток»

несет ответственность за качество предоставляемых услуг

Наши проекты

Сотр

Наши партнеры

ketalon